заБавната страна на лятото – печеливши участници

заБавната страна на лятото – печеливши участници

26.06.2017

В Mall Plovdiv чакат цели 100 надуваеми легла Bubble bed, които търсят своите собственици.

Имената на първите 25 победители от тегленето на 26 юни 2017 г. са:

1. АНГЕЛ ЦИКАЛОВ ВАСИЛЕВ, ВЕЛИНГРАД
2. ТАТЯНА ДИНЕВА ПЕТРОВА, АСЕНОВГРАД
3. ХАСИП АЙДЪН ТАСИМ, АСЕНОГРАД
4. КАТЕРИНА ПЛАМЕНОВА МОСКОВА, ПЛОВДИВ
5. НЕДКА ЖЕЛЕВА ГЕОРГИЕВА, ПЛОВДИВ
6. ВЕСЕЛА ЦВЕТАНОВА КОВАЧЕВА, ПЛОВДИВ
7. НИКОЛАЙ ИВАНОВ ХРИСТЕВ, ПЛОВДИВ
8. ЕВГЕНИЯ РАНГЕЛОВА АНГЪЧЕВА, ПЛОВДИВ
9. ИВАНКА ЗАПРЯНОВА МАВРОВА, ПЛОВДИВ
10. МИГЛЕНА СТОЙЧЕВА НИКОЛОВА, ПЛОВДИВ
11. СТАНИСЛАВА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА, ПАЗАРДЖИК
12. ДАНАИЛ АНДРЕЕВ НИКОЛЕВ, ПЛОВДИВ
13. НЕЛИ АТАНАСОВА МУКАРЕВА, ПЛОВДИВ
14. СИЛВИЯ ВАЛЕНТИНОВА ВЕЛЕВА, АСЕНОВГРАД
15. ГАЛИНА БОГОЕВА СТЕФАНОВА, ПЛОВДИВ
16. ВАСИЛ ВЛАДИМИРОВ ВЛАХОВ, ПЛОВДИВ
17. ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА ВЕЛЕВА, АСЕНОВГРАД
18. ЙОРДАНКА МИХАЙЛОВА КУКУРИГОВА, ПЛОВДИВ
19. АННА БОРИСОВА ЯЗЪДЖИЯН, ПЛОВДИВ
20. ПАВЕЛ ИВАНОВ ДИНКОВ, ПЛОВДИВ
21. НИКОЛАЙ ПЕТРОВ КОЛЕВ, ПЛОВДИВ
22. КРИСТИНА ТОДОРОВА ПАВЛОВА, ПЛОВДИВ
23. ЗАПРЯН ИВАНОВ ЦВЕТКОВ, ПЛОВДИВ
24. ДИЛЯНА ГАНЧЕВА КОСТАДИНОВА, ПЛОВДИВ
25. LUCIA CASEDAS AGUARON, ПЛОВДИВ

Имената на вторите 25 победители от тегленето на 03 юли 2017 г. са:

1.КРАСИМИР ЕМИЛОВ ТОНЕВ, ПЛОВДИВ
2.ИРИНА МИЛЕНОВА МИНЧЕВА, ПЛОВДИВ
3.БОЯН ПЕТРОВ ГАРГОВ, ПЛОВДИВ
4.ВЕСЕЛКА СТОЯНОВА НИКОЛОВА, ПЛОВДИВ
5.СИЙКА АНТОНОВА БОЖИМИРОВА, ШУМЕН
6.КАРИНА ВАСИЛЕВА КОЧЕВА, ПЛОВДИВ
7.ПЕТЪР ВАСИЛЕВ МАРКОВ, ПЛОВДИВ
8.ИВАЛИНА СТЕФАНОВА ХРИСТОЗОВА, ПЛОВДИВ
9.АНИФЕ ХАМИТ РАСИМ, КЪРДЖАЛИ
10.ЖАНЕТА БОНЕВА СЕКОВА, ПЛОВДИВ
11.СЛАВЕНА АНГЕЛОВА ЯНКОВА-БОРИСОВА, СОФИЯ
12.ДАНИЕЛА СТЕФАНОВА ВЕЛИЧКОВА, ПАЗАРДЖИК
13.ПАВЛИНА МАНУИЛОВА ГРИГОРОВА, ПЛОВДИВ
14.МАЯ ЙОРДАНОВА ПЕТРОВА, ПЛОВДИВ
15.АЗИЗЕ ХАКЪЕВА ХАДЖИЯНЕВА, ПЛОВДИВ
16.ВЛАДИСЛАВА ДИМИТРОВА ГЕОРГИЕВА, ПЛОВДИВ
17.АННА ВЕЛЕВА ИВАНОВА, ПЛОВДИВ
18.РОСИЦА ХРИСТОВА ХРИСТАКИЕВА – ВАСИЛЕВА, ПЛОВДИВ
29.ТОМИСЛАВ БОЙКОВ СИРАКОВ, ПЛОВДИВ
20.МАРИАНА ГЕОРГИЕВА КУВЕНДЖИЕВА, ПЛОВДИВ
21.ЕЛЕНА СЕРГЕЕВА КРЪСТЕВА, ПЛОВДИВ
22.ФИЛИЙ УАЕП САНЖАР, ПЛОВДИВ
23. ВИЛЕНА СТЕФАНОВА ДОЙЧЕВСКА, ПЛОВДИВ
24.РАДКА ПЕТРОВА ДИНОВА, С. РОГОШ
25.КИРИЛКА ГЕОРГИЕВА ЛУКА, ПЛОВДИВ

Имената на третите 25 победители от тегленето на 10 юли 2017 г. са:

1. ЯНА КРАСИМИРОВА ЙОРДАНОВА, ПЛОВДИВ
2. ГАЛИНА ПАНАЙОТОВА МИХАЙЛОВА, АСЕНОВГРАД
3. МАРГАРИТА ЗАХАРИЕВА ХРИСТОФОРОВА, ПЛОВДИВ
4. ВЕСЕЛИНА СЛАВОВА БАЛАБАНСКА, РАКОВСКИ
5. ИСКРА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА, ПЛОВДИВ
6. РАДОСТИНА ЦОНЕВА ТОДОРОВА, ПЛОВДИВ
7. НИКОЛАЙ ЛЮБОМИРОВ БЕЛПЕРПИНОВ, ПЛОВДИВ
8. ДЕЛЯН КИРИЛОВ МИТРЕВ, ПЛОВДИВ
9. ИВАН СИМЕОНОВ ПОПЧЕВ, ПЛОВДИВ
10. БОРИС ПЕТРОВ АРОВ, ПЛОВДИВ
11. ВЕСЕЛА ЙОРДАНОВА ИВАНОВА, ПЛОВДИВ
12. НИКОЛА БОГДАНОВ БОГДАНОВ, СМОЛЯН
13. ВАСИЛКА ХРИСТОВА ДЕЛГЯНСКА, ПЛОВДИВ
14. ПЕТЯ КОСТАДИНОВА ДОЙЧЕВСКА, ПЛОВДИВ
15. РОСИЦА БОТЕВА ПАВЛОВА, ПЛОВДИВ
16. НИКОЛАЙ ПЕТКОВ МАНЧОРОВ, ПЛОВДИВ
17. РАДОСТИНА АТАНАСОВА ИВАНОВА, ПЛОВДИВ
18. ПЕТЪР ВЕЛИСЛАВОВ БАЙРЯКОВ, ПЛОВДИВ
19. ДАРЯ СЕРАФИМОВА ПЕЕВА-ХАМБАРЛИЙСКА, РАКОВСКИ
20. АНТОНИЯ АЛЕКСАНДРОВА ЛАВЧИЕВА, ПЛОВДИВ
21. АБЛИН МЮМЮН АЛИДЖИК, АСЕНОВГРАД
22. СТЕЛА ЖИВКОВА МИЛКОВА, ПЛОВДИВ
23. МИЛЕНА ЕМИЛОВА ХАДЖИЕВА, ПЛОВДИВ
24. СИМОНА ХРИСТОВА ВЪЛКОВА, ПЛОВДИВ
25. ЮЛИАН РАФАИЛОВ ГИДИШКИ, РАКОВСКИ

Имената на последните 25 победители от тегленето на 17 юли 2017 г. са:

1. ВИЛИАНА ВАСИЛЕВА МИТЕВА, ГР. ПЛОВДИВ
2. РАДИАНА АТАНАСОВА СТАЙНОВА, ГР. ПЛОВДИВ
3. СИЛВИЯ СЛАВЧЕВА ПЕТРОВА, ГР. ПЛОВДИВ
4. СТЕФАН ТАНЕВ СТОЙНОВ, ГР. ПЛОВДИВ
5. НЕРИМАН МЮМЮНОВА МЮМЮНОВА, ГР. КЪРДЖАЛИ
6. СТАНИСЛАВА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА, ГР. ПЛОВДИВ
7. ИЛИЯ ЖОРЖ КОВАЧЕВ, ГР. ПЛОВДИВ
8. КРИСТИНА СТОЙНОВА ВАСИЛЕВА, ГР. ПЛОВДИВ
9. ЕЛИЗ ОКТАЙ МЕХМЕДАЛИ, ГР. ПЛОВДИВ
10. АНИТА ЗАХАРИЕВА ИВАНОВА, ГР. ПЛОВДИВ
11. ЯНКА ВЪЛЕВА ЧАЧОВА, ГР. РАКОВСКИ
12. ВЛАДИМИРА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА, ГР. ПЛОВДИВ
13. МАРИЯ ИВАНОВА КОЛЕВА, ГР. ПЛОВДИВ
14. КАТЯ АТАНАСОВА ЛОЗАНОВА, ГР. ПЛОВДИВ
15. ВАНЯ КОСТАДИНОВА ТЕМЕЛКОВА, ГР. ПЛОВДИВ
16. ЛЮБКА СИМЕОНОВА ИЛИЕВА, ГР. ПЛОВДИВ
17. ПЕПА ЮЛИЯНОВА ПАМУКЧИЕВА, ГР. ПЛОВДИВ
18. ТИХОМИР ВАЛЕНТИНОВ ТОДОРОВ, ГР. ПЛОВДИВ
19. АНА КЛИМЕНТОВА СТЕФАНОВА, ГР. ПЛОВДИВ
20. СВЕТЛАНА СЕРГЕЕВНА СЪРТОМАНЛИЕВА, ГР. ПЛОВДИВ
21. НИКОЛИНА ИВАНОВА ТОДОРОВА, ГР. ПАЗАРДЖИК
22. КРЕМЕНА СТОЯНОВА ПИДРОМОВА, ГР. ПЛОВДИВ
23. ДАНАИЛА ДЕМИРЕВА КАМБАРЕВА, ГР. ПЛОВДИВ
24. ВИКТОРИЯ ИВАНОВА ГОВЕДАРСКА, ГР. РАКОВСКИ
25. ГИНКА ХРИСТЕВА КЬОРЧЕВА, ГР. СЛИВЕН

Припомняме, че при всяко теглене ще бъдат определяни по 25 печеливши участника, като във всяко едно от тях ще се включват всички талони, пуснати в урната на промоцията.

Честито!

Правила на промоциятаНамери в мола